| scumpica14 a întrebat:

Dupa o despartire de persoana pe care ai iubitu foarte mult...cum iti dai seama daca o mai iubesti sau ii doar atractie?

Răspuns Câştigător
| sup3rsstar a răspuns:

Dai una mica. Daca dupa ce ai terminat inca ti se pare c-o iubesti, atunci chiar o iubesti.

1 răspuns:
| RosseRosse a răspuns:

Pi daca il mai iubesti vei simti o oarecare gelozie in momentul in care il vei vedea in preajma unei alte fete...dar daca este doar atractie iti va fi oarecum dor de el si de momentele petrecute si iti vei da seama ca il vrei inapoi. sper ca te-am ajutat oarecum!