| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca o femeie te iubeste sau doar iti spune asa sa profite de tine?

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cu timpul.

| RAY a răspuns:

Daca e atrasa de tine fizic =sunt sanse sa te iubeasca cu adevarat, nu pot nega asta
daca nu este atrasa de tine esti doar un prieten =cand ajungi la 35 o sa te aiba ca provider
daca esti bogat si ai bani =e interesata de bani tai

tu cam in ce categorie te regasesti? personal cred ca in a doua, bun venit in onlyfreinds, consilierul ei pshiologic, care va profita mereu fara sa iti ofere accses la sex

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Momentan in niciuna. laughing

Dar, a 2-a varianta o exclud mereu. Daca imi zice ca ca ma vede doar ca pe un prieten, rup legatura cu ea, pentru ca nu pot fi prieten cu o tipa de care sunt indragostit. Asa ca mai bine pa pa.

Iar bani, nu am, asa ca nu am de ce imi face griji. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu unu numai cred în femei, tu poți sa crezi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O femeie care te iubește, împarte viața cu tine, nu se rezumă doar la declarații.

| relian a răspuns:

Cum a spus cineva pe aici, o pui la incercare.Sint metode, ti le pot spune dar nu aici, daca esti curios iti spun in mesaj privat.O femeie poate sa te duca si zeci de ani fara sa te iubeasca.Dar daca o pui la incercare, atunci o sa vezi cum sta treaba.
Cei naspa este dupa, daca o sa constati ca nu te iubeste si tu da.
Iti spune asa nu neaparat sa profite de tine, sau daca e sa spunem profitat doara ca sta cu tine fara sa fie materialista e ok si asa.Deci ea poate sa stea cu tine pentru ca nu vrea sa stea singura, sunt asa femei care sta si cu unu ce nul iubbeste, iar cand apare unu ceo atrage te-a lasat si s-a dus militar fara sai pese.laughing
Dar daca o incerci si stii, taci din gura si o lucrezi tu pe ea laughing

| SilentRain a răspuns:

Sacrficiele,timpul si atentia care ti-o ofera
E sincera cu tine si iti doreste mereu binele, nu se uita la bani tai

| Sofer a răspuns:

O pui la încercare.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Nu prea cred că îți poți da seama.
Tot ce poți face e să fi atent la situațiile în care ar putea profita de tine (bani, sex, servicii pe care i le faci, etc.)
În al doilea rând, odată cu trecerea timpului, e imposibil să nu-ți dai seama dacă e sinceră sau nu. Pentru că orice femeie poate juca teatru o perioadă, dar nu va putea juca teatru tot timpul.

| Nick007e a răspuns:

Iubirea se dovedește și prin faptul de a urma aceleași obiective, de a căuta tot timpul sa te pună pe tine pe primul loc și să te laude de fata cu prieteni cunoștințe nu sa râdă de tine.