| keytleen a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat te saruta daca vrea sa faca sex cu tine sau chiar este indragostit de tine?

Răspuns Câştigător
| Slow a răspuns:

Vrea sa faceti sex, fie ca e indragostit de tine, fie ca nu e. Sarutul declanseaza hormonii din el si este normal ca el sa incerce sa mearga mai departe. Depinde insa doar de tine. daca tu accepti, nu prea stii ce vrea de fapt. Daca il refuzi, poti afla mai usor. Daca dupa ce l-ai refuzat el se conformeaza cu atat, te intelege si se mutlumeste cu strans in brate, sarutari, mangaieri-e indragostit de tine. Daca insista, se supara, vrea sexul ca o dovada ca tii la el-e clar, vrea doar sa faca sex cu tine.

5 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Baiatul care vrea prostii saruta in continu. si e tot mai insistent

| positivity a răspuns:

Nu îţi poţi da seama.

| pretty34 a răspuns:

Te saruta doar din dragoste, doar pentru ca te iubeste. (daca vrea acest lucru poate sa-ti spuna). Ideea aceasta chiar nu exista. Una cu alta n-au nici o legatura.

| wallent1n a răspuns:

Cand te saruta un baiat nu ii bine....cand nu te saruta iar nu ii bine; ma ce vor fetele astea ca nu mai inteleg?

| Taiby a răspuns:

Nu exista asa ceva...