| Analleea a întrebat:

Cum isi da seama o fata ca un baiat e indragostit de ea?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Sa iti spun altceva, daca la acel baiat nu i.ar place de tine(te.ar iubi) crezi ca ar mai vorbi cu tine?

7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

In primul rand se uita insistent la aceea persoana, incearca sa intre in discutii cu ea, o cauta din priviri, zambeste mult in prezenta acelei persoane, etc

| Analleea explică (pentru daassh):

Bine...atunci,o fata si un baiat care vorbesc foarte mult la telefon(ore)despre diverse chestii, normale, nimic special.De unde stie fata ca el tine la ea, o iubeste sau pur si simplu lui ii place sa vorbeasca cu ea? mersi happy

| daassh a răspuns (pentru Analleea):

Sigur NU e DOAR placere de a vorbi la telefon ci e si indragostit.

| Analleea explică (pentru daassh):

E mai complicat de atat...as avea nevoie si de alta opinie decat cea a prietenelor. poti sa-mi dai un id sa-ti cer opiniabig grin? pot sa il sterg dupa daca vrei...happy

| daassh a răspuns (pentru Analleea):

Ok ID meu de_cartierhd

| Analleea explică (pentru daassh):

Mersi big grin

| daassh a răspuns (pentru Analleea):

Nici o problema, oricand cu placere

| daassh a răspuns (pentru Analleea):

Sa iti spun altceva, daca la acel baiat nu i.ar place de tine(te.ar iubi) crezi ca ar mai vorbi cu tine?