| anonim_4396 a întrebat:

Iti poti da seama numai din priviri daca un baiat este indragostit de tine? Explicati'mi cum, dau funditapuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

NU te lua dupa asta. Du-te si vorbeste un pic cu el si vezi daca se incurca si zambeste. Daca da te place happy.

| marinaa9 a răspuns:

Se uita la tine, iti zambeste, se uita la buzele talethinking semn ca vrea sa te sarute, mereu se da in spectacol si te cauta cu privirea sa vada daca ai fost atenta la "gluma" pe care a facut-o,

| AnneMarie78 a răspuns:

Daca iti cauta mereu privirile, si se uita fix la tine, te place sau poate te iubeste una din doua, dar ar fi bine sa vorbesti si cu el.

| pisi03 a răspuns:

Desigur.daca te priveste asa inconttinuu inseamna ca chiar te place. si daca itti face ochi dulci..sigur tte place si vrea sa fiti impreuna

| anastasia9 a răspuns:

E foarte atent la tine de la cel mai mic pana la cel mai mare detaliu, iti zambeste iti vorbeste frumos si mai ales tu trebuie sa simti asta

| BogdanBGD95 a răspuns:

Parere de baiat. Daca te cauta cu privireasi atunci cand se intalnesc iti zambeste, poti sa fi aproape sigura ca te place happy... Dar mai sunt si baieti mai emotivi care poate nu o sa stabileasca un contact vizual, poate doar unul asa, in fuga. Ce sa zic, mai astepta si vezi cum se comporta