| yubitha a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat iubeste cu adevarat din toata inima o fata si tine cu adevarat la ea?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu poate rezista sa nu o auda, nu oiate rezista sa nu o vada, o suna mereu si ii cere sa se intalneasca, cu el. De regula se si intereseaza de starea ei, de prietenii ei si de chestii de-astea mai personale.

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Prin fapte si anumite sacrificii.Desi fiecare baiat iubeste in felul lui unii arata mai mult altii mai putin.In teorie trebuie sa fie atent, sa aiba grija de tine, sa te faca sa te simti importanta si speciala, sa nu te lase pe tine pentru prietenii lui, sa stea destul timp cu tine, sa iti faca mici cadouri.happy

| BlueHusky a răspuns:

Iti dai seama simplu... dupa 20-30 de relatie

| AlinElle89 a răspuns:

Prin gesturile si faptele lui.
Daca,, te mananca'' din privire, te adora, ar sta cu tine tot timpul fara sa se plictiseasca.
Sa iasa cu tine si sa te prezinte amicilor, parintilor.