| GabriellaGabby a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te place daca e genul acela mai prietenos, afectuos cu toata lumea si nu este rusinos?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Se va da mult pe langa tine si va incerca sa faca tot posibilul ca tu sa il placi.

| Caracter3 a răspuns:

Il inviti la o intalnire, iar acolo iti vei da seama! daca nu, il inviti si la tine acasa sa faceti ceva romantic(nu ma refer la dragoste) Apoi daca tot nu iti arata semne mai incerci si ce am scris in paranteza! De axolo iti vei da seamam sigur!