| princess_4780 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te place? dupa ce gesturi?

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Dupa comportamentul lui fata de tine. Gaseste mereu subiecte de conversatie, vrea sa fie mereu in preajma ta, este dragut in gesturi si in vorbire, este interesat de activitatile extrascolare, uneori pare fastacit daca este un tip mai timid, de multe ori poate roseste cand atingeti subiecte mai intime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa felul in care te priveste,atent si dulce,daca iti zambeste si este atent cu tine, ii place sa vorbiti si pare interesat, daca ar vrea sa iesiti sau iti face complimente.Sunt mai multe situatii, in special daca este interesat de tine si sta mereu prin preajma ta, depinde si de caracterul lui acumwinking

| ElAdi a răspuns:

Sunt baiat. asculta de la mine...intreaba-l sau intreaba-l des "Nu ma pupi?" nu stiu ce sa zic eu asa procedez asa mi se intampla...