| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place? ce gesturi face?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand un baiat te place vine la tine, daca este capabil, si incearca sa-ti spuna tot felul de minciunele, uneori chiar ca te iubeste.

| grab a răspuns:

Daca e un baiat indraznet iti zice in față sau pur si simplu te invita in oras.
daca e unul mai timid sau mai retras o sa observi cu coada ochiului ca pe unde treci tu auzi cum i se opresc pasii ca sa se poata uita 2 secunde in urma dupa tine happy

| BiancaRuxandra15 a răspuns:

Pai, mai intai se uita la tine des, apoi daca vorbesti cu el sau cu mai multi este de acord cu tine mereu, daca ai stat cu el in banca si el statea cu picioarele spre tine inseamna ca te place happy Daca si tie iti place de el, successwinking