| tweety_8071 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place?batting eyelashesCum anume se comporta? Ce gesturi face?
Ms:*

6 răspunsuri:
| play4girls a răspuns:

Ia si baga un ''cui'' si o sa vezi lucrurile altfel, mai clare.o sa intelegi limbajul trupului fara sa iti dai seamabig grin.bafta!

| heiii a răspuns:

Pai depinde de baiat. in general sta mai mult cu tine, te lauda, se uita des la tine, iti vb frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca depinde de fiecare baiat ce gesturi facewinking
Dar de obicei, daca ati fost prieteni se va raci putin.asta datorita faptului ca baietii sunt mai rusinosi. Apoi, daca si tu il placi, da`te putin la el. Daca iti raspunde cu aceeasi moneda, inseamna ca te place.
Sper ca te-am ajutat.
Pupici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sta mai mult cu tine
vorbeste frumos despre tine
te baga in seama mai des
altceva nu prea stiu dar poti sa il intrebi pe el iar daca iti este rusine incearca sa vezi daca se comporta mai frumos cu tine decat cu alte fete

| pisicutzata23 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat,si eu am trecut prin asta,i-a placut de mine dar si mie de el,am avut noroc cu o colega(prietena buna)care si-a luat inima in dinti si l-a intrebat si de atunci sunt cu el, eu te sfatuiesc sa rogi o prietena, poate iese cevabig grin:*tongue

| pisicutzata23 a răspuns:

Npc...si de alta data