| AIKOcaNoNYu a întrebat:

Cum iti dai seama daca un id, de exemplu a lu Justin Bieberchatterbox, e adevarat?
Am auzit ca apare nu stiu ce stelutza sau ceva de genu!
Plssspuppy dog eyes Fundoaielaughing)

Răspuns Câştigător
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Pai exista program de scoatere a IP-ului dintr-un idwinking. Asa afli unde se afla pers respectiva, si daca stii unde locuieste JB [hee hee ] Atunci e biine :d. Dar te anunt ca JB nu are id. Are doar tweeter si intra rar...nu cred ca are el timp de asa ceva. Dar daca vrei sa afli IP-ul altui ID, contacteaza-ma pe privat si iti dau mai multe detaliiwinking. Sper ca ti-am fost de foloswinking.

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Apar mai multe steluțe de fapt. Crede-mă că nu ai să găsești id-ul său pentru că 1. dacă l-ar face public multe adolescente ar sării pe el și nu ar avea nimic el de câștigat din asta și 2. nu cred că are timp sau chef de așa ceva.
Numai visa. Baftă!

| Ellenna a răspuns:

Din cate stiu eu nu ai de unde sa stii daca un id e fake sau nu.

Răspuns utilizator avertizat
| alliss a răspuns:

MA C*C IN NASU LU JUSTIN BIBEROONN! Ce dracu sunteti asa disperate frate dupa chestia aia umblatoare?

| AIKOcaNoNYu explică:

App nu sunt disperata dupa Justinphbbbbt
Lam dat doar ca exempluphbbbbt:phbbbbt

| Alexuta97 a răspuns:

Pai cum au zis si ceilalti,Justin Bieber nu are id. Si daca vrei sa afli daca un id e adevarat,cauta pe google cum sa scoti IP`ul dintr`un id,un ip este o serie de numere, si daca cauti un ip detector si bagi seria de numere o sa iti arate unde este persoana aceea, adica unde in LUME:o Iti dai seama ca Jb nu o sa fie in Romania sau in Africalaughing

| matoneneala a răspuns:

Da-ti foc. Visezi prea mult, JB nu e la tine in lista laughingrolling on the floor

| Iuly_3482 a răspuns:

Uita-te pe twitter... acolo e justin ( real) este alaturi de poza principala un semn de OK...