| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti da seama ca esti indragostit/a?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca petreci mai mult timp visand cu ochii deschisi decat dormind, clar esti indragostit

| elasexygagica a răspuns:

Cand simti fluturi in stomac.

| clauss a răspuns:

Pai te gandesti la persoana respectiva in fiecare zi, ai vrea sa fii cu persoana respectiva cat mai mult, zboara fluturii in stomac, cine e mai timid(a) se rusineaza, se pierde cand da ochii cu el(ea)

| тecнιннιlα a răspuns:

Te gandesti intr`una la el happy Cand il vezi esti agitata, te rusinezi. Ai fluturasi love struck Nu mai sti ce sa spui. mai multe. dar in orice caz te simti extrem de bine. simti ca visezi happy :*.

| bombolinna a răspuns:

Pai simti ceva ciudat.Cand e aproape de tine iti e rusine, esti agitat/a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cand il vezi sa te inrosesti sau te rusinezi