| GabrielaCriss a întrebat:

Cum iti dai seama daca esti indragostit sau nu?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai cu gandul mult timp la persoana respectiva.

| heiii a răspuns:

Pff...nu toti oamenii pot simti dragoste. cand esti indragostit, simti ca poti lasa orice pentru persoana aceea, fara regrete. dragostea nu este egoista, geloasa. atunci cand o/il vezi cu altcineva in afara de tine si este fericit/a, de ce ar trebui sa fii gelos?! binele persoanei iubite primeaza.o pui pe ea deasupra ta.cati dintre noi reactionam si gandim asa? auzim cuvantul,, dragoste'' peste tot in mass media si nu numai. insa, putini dintre noi stim in ce consta, prea putini stiu ca ea este cel mai altruist sentiment.

| DeathIncarnate a răspuns:

Te uiti pe cantarlaughing

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

laughing Bai frate de unde dracu le scoti, le iei de pe net, pe unde intru vad cate-o gluma de la tine laughing, mai abtine-te laughing

| marry95 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Taci ca are dreptate laughing multi slabesc de la atata dragoste laughing

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru marry95):

N-am zis niciodata ca n-are dreptate laughing da oricum happy

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Chiar din cap frtlaughingsunt spontan n-am ce zice

| Bøøgey a răspuns:

Iti iei un test de indragosteala de la farmacie.

| marry95 a răspuns:

Este foarte simplu sa iti dai seama ca esti indragostita. Te gandesti tot timpul la persoana respectiva, astepti cu nerabdare sa vorbesti cu ea sau sa o vezi, esti foarte binedispusa cu toata lumea (uneori lumea poate sa creada ca ai innebunitlaughing pentru ca nu ai un motiv evident pentru care sa fii asa), zambesti cand auzi numele acelei persoane, iti sclipesc ochii, esti mai frumoasa, mai luminoasa la fata, simti niste emotii foarte placute,, fluturi in stomac,,( poti sa nu mai ai pofta de mancarelaughing ). E simplu happy nu iti mai iese din cap persoana respectiva.
E un sentiment foarte, foarte frumos de care te sfatuiesc sa te bucuri cand o sa apara si sa nu il ignori deoarece nu poti sa iti impui sa te indragostesti si trebuie sa profiti de acele momente unice care nu o sa dureze o vesnicie. Eu cred ca e o minune sa te indragostesti si daca acele sentimente iti sunt impartasite te simti in al 9-lea cer. :*

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru marry95):

Adaug... si daca ve-ti ajungle la sarut pupic, iti vei da seama daca esti indragostita fiindca o sa simti un sentiment minunat cand o sa va atingeti sau cand va veti imbratisa happy Bafta!