| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca esti indragostit de cineva?

4 răspunsuri:
| TheQuestioner a răspuns:

Aww, sweet, pei te gandesti destul de des la persoana respectiva, fara sa iti dai seama povestesti foarte mult despre ea (daca ati interactionat), zambesti cand doar ii auzi numele sau te gandesti la el, dar nu este un simplu zambet, este acel zambet cu colturile gurii pana la urechi laughing ca sa zic asa.
Esti emotionata cand vorbesti cu ea, si simti ceva in interiorul tau, acei asa numiti "fluturi in stomac" laughing
Bafta, sper sa ai curajul sa interactionezi mai mult cu persoana respectiva happy

| GabrielaCriss a răspuns (pentru TheQuestioner):

El ma uraste pe mine findca bunicul lui se vede cu bunica mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă-ţi transpiră palmele atunci când ţii pumnii strânşi. Aşa îţi dai seama.

| Deyutza_Deya_1999 a răspuns:

Pur si simplu simti ceva inauntru, ceva de nedescris in cuvinte, care te face sa plutesti de fericire.