| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama ca esti indragostit?

Răspuns Câştigător
| rebeca22 a răspuns:

Pai te gandesti tot timpul la el, in orice moment al zilei astepti cu nerabdare sa-l vezi iar cand il vezi simti ca iti sare inima din piept, si orice atentie pe care ti-o acorda chiar si un simplu salut te face cea mai fericita.

11 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Pai atunci cand vezi persoana iubita ai "fluturi in stomac", te gandesti mereu numai la el, cand iti zambeste simti un fior de bucurie in stomac, te balbai in fata lui, te bucuri cand este online pe mess/facebok/twitter etc., ai vrea sa fi mereu numai cu el. Cam astea sunt semnelehappy

| SiMpLa a răspuns:

Dragostea e cel mai frumos sentiment, si el apare atunci cand intalnesti persoana potrivita.Simti ca lumea e mai frumoasa, ca poti zbura.

| GirlLăvHell a răspuns:

Pai cand te indragostesti:
-Ai fluturi in stomac
-Te gandesti tot timpul la persoana aia
-Totul ti se pare frumos si iti merge bine
-Atunci cand ii auzi numele tresari
-Cand il vezi sau vorbesti cu el inima iti bate cu putere
-Si esti foarte fericita si pozitiva

| Dariusuu a răspuns:

Sa nu confunzi indragostitul cu atractia.

Cand te indragostesti totul e frumos, nu iti poti scoate persoana din cap, esti cu gandul doar la ea.

Odata pot spune ca am fost si eu indragostit cu adevarat restul au fost doar atractii.

Te pup.

O zi superba iti doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
http://www.feathered-thoughts.net/......ostit.html
Te pup!

| AlbaAura a răspuns:

Cand simți nevoia de a ieși din tine insuți,de a darui ceva ce nu poți ține numai pentru tine,adica propria ta ființa, cand gasești fericirea ta in fericirea celuilalt și incetezi sa mai traiești doar petru tine.
Cand ești indragostit, simțirea iți este un extaz, o beatitudine, un curcubeu deasupra sufletului.

| Crisss22 a răspuns:

Dupa multe chestii, dar ai o senzatie ca vrei sa stai din ce in ce mai mult langa acea persona si te gandesti mereu numai la ea sunt multe. feluri,

| mariumarius a răspuns:

Crede-ma ca osati dai tu seama...

| 456deea a răspuns:

Pai esti aproape tot timpul cu gandul la el uneori il visezi (poate)abia astepti sa-l vezi iti doresti sa te placa

| claudyu12311 a răspuns:

Nu stiu tu insati iti dai seama la momentu potrivit...e un sentiment placut .....ai fluturi in stomoc laughing nu stiu dar ideea este ca tu insati iti vei da seama cand vei fi indragostita