| KamaSutra a întrebat:

Cum iti poti da seama ca unui baiat ii place de tine? Daca el nu te cunoaste, dar tot timpul zambeste la tine,se uita la tine,vorbeste despre tine(vorbe de bine) si te urmareste tot timpul cu privirea si pare ca ar vrea sa vorbeasca cu tine, inseamna ca te place?puppy dog eyes
Funda

Răspuns Câştigător
| Ada2332 a răspuns:

Acum, sa fim seriosi, ca stii pe bune ca te place. Gata cu atata ' ' inocenta ' ' puppy dog eyes. Eu zic ca, ar trebui sa te bagi in seama cu elwinking.

10 răspunsuri:
| KamaSutra explică:

Credeti ca ar trebui saa-i spun?

| KamaSutra explică:

Credeti ca ar trebui sa-i spun?

| T0T a răspuns:

Da, te place. Casă de piatră, acum.

| KamaSutra explică (pentru T0T):

Iaaa uita-te la ellaughing

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Hehe big grin

| KamaSutra explică (pentru T0T):

Niciun hehe! Cum ai ajuns tu la intrebarile astea?!straight face

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu știu...Păi m-am gândit dintr-o dată la tine și am zis să văd ce ai postat tu mai înainte. Oricum nu ești singura la care am făcut așa, și nu aș face chestia asta la oricine.

| KamaSutra explică (pentru T0T):

Vaai ma simt asa de specialahappy
Uuuu, te-ai gandit la Kamalaughinghappy

| Skeez a răspuns:

Sincer acum eu cred ca deja stii ca te place dar astepti o confirmare de la noiwinking
prea bine atunci... da te place si nu, nu ar mai trebui sa pierzi timpu intrebandu-ne pe noi tongue sari pe elwinking

vei regreta daca astepti prea mult

Succeswinking

| GheNsS a răspuns:

Mai ai confirmat tu singura,, da te place,, Toate cele spuse de tine sunt semne clare de un interes foarte mare.Mult noroc