| anonim_4396 a întrebat:

Atunci când un băiat(care te cunoaște) te caută cu privirea și se uită atent în ochii tăi înseamnă că poate vrea să se apropie să îți vorbească?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E si asta o posibilitate, inseamna ca e intereat de tine, il atragi sexual

| pixxie93 a răspuns (pentru RAY):

Serios?

| RAY a răspuns (pentru pixxie93):

Da e o posibilitate sa fie atras,cel putin eu cand sunt atras de o fata evit contactul vizual si amutesc cand o privesc, sti clipa aia care dureaza o vesnicie? am avut saptamana trecuta cu o fata, ne priveam amandoi in ochii, am vazut universul in ochii ei, imi vine sa o sarut

| pixxie93 a răspuns (pentru RAY):

Okei mersi happy

| RAY a răspuns (pentru pixxie93):

Npc,imi poti da mesaj oricand

| SG1995 a răspuns:

Cand esti intr-o incapere cu mai multe persoane se uita constant dupa tine? De exemplu esti intr-un local, cand te ridici de la masa te soarbe din priviri? Atunci cand sunteti intr-un grup mai mare, are grija tot timpul sa se puna langa tine?
Daca raspunsul la ambele e da, sunt sanse mari sa fie indragostit de tine.

| pixxie93 a răspuns (pentru SG1995):

Da, se întâmplă ce ai scris. Mersi mult happy

| filipin a răspuns:

Deci, draga mea pixxie93, ceea ce trebuie tu sa stii este faptul ca nu trebuie sa te indoiesti niciodata de puterile tale de atractie deosrece fiecare femeie este frumoasa in felul ei.Eu te respect deoarece curajul si efortul pe care tu l-ai depus sa postezi asta public aici iti da un aer de eroina aventuratica si putin rebela.Raspunzandu-ti la intrebarea ta mi-am dat seama ca si eu eram ca tine, un flacau nebun care mergea la agatat de puicute. Ceea ce trebuie sa stii este faptul ca el daca vrea sa te combine nu se multumeste numa cu atat si vor incepe apropourile discrete si dupa aceea subtile. Faptul ca te uzi cand se uita la tine asta e rau, pentru tine deoarece s-ar putea sa iti dea sperante false dar poate sa fie si treaba serioasa, stii cum zic.Bafta in continuare cu fata aceea si fii barbat! Imi dai funda plz?