| CataMihai a întrebat:

Cum iti poti da seama daca o fata mai este virgina fara sa o intrebi sau contact sexual?

Răspuns Câştigător
| MoxiMonny a răspuns:

N-ai cum. Unele se prefac prea bine si nu sunt, altele tin la virginitate, dar vor să schimbe baiatu ca pe sosete...cât despre sâni si fund fiecare se dezvoltă diferit. Actul sexul dovedește daca e sau nu virgina

| CataMihai explică (pentru MoxiMonny):

Mersi tu imi raspunzi la toate intrebarile si imi dai sfaturi bune mersi sper sa ma ajuti in continuare

| MoxiMonny a răspuns (pentru CataMihai):

Imi face plăcere :*

13 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Îi "SCRIE" pe frunte rolling on the floor

NU ai cum să-ţi dai seama de asta decât dacă faci sex ( oral sau normal, ca să vezi/simţi )!

| CataMihai explică (pentru bursuc001):

Ce glumet asti tu am uitat sa rad

| Alcyon a răspuns:

Pai nu cred ca ai cum sa-ti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te doare capul daca e sau nu.
Intreab-o.

| Florenta16 a răspuns:

Dupa gesturi si dupa cat ii este de frica sa vorbeasca despre asta. Se observa repede cand o fata e virgina, mai ales daca esti baiat, ar trebui sa ai experienta, "ochi" pentru asta. Bafta si La multi ani!

| CataMihai explică (pentru Florenta16):

Pai nu stiu asa de bine adica imi mare parte imi dau seama dar ea parca e vrajita nu pot sa o citesc de loc

| Medema a răspuns (pentru Florenta16):

Da frate sigur, banuiesc ca mama ta care nu mai e virgina (probabil) ii este foarte teama sa vorbeasca despre asta cu altcineva nu, in schimb cea mai urata fata din clasa care nu a aavut nici macar prieten poate vorbi despre sex mult si bine, nu? Daca nu e asa insaemna ca nici tu nu ai dreptate!

| unknøwn a răspuns:

Trebuie să ai capacitatea de analiză un pic mai dezvoltată decât a unei pietre ca să-ţi dai seama de asta.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Pai puteti sa stati retrasi sa incepi sa o saruti, sa o mangai, automat ea va incepe sa se agite. Daca incepe sa tremure e posibil sa fie virgina. Excludem faza cu vorbitul despre fetele virgine sau cele nevirgine. Mai usor a fi sa o intrebi, da nu ti-o fi greu tongue