| amyana00 a întrebat:

Cum iti poti face fostul iubit sa se indragosteasca de tine?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

E mai complicat.te cunoaste deja..si nu prea mai ai cum sa faci asta daca nu mai sunteti impreuna. Incearca sa te aporpi de el..sa fiti doar voi doi, sa comunicati...sa ii spui ca iti este dor de el etc..asta daca si el iti raspunde la fel. daca nu... poate ar fi timpul sa il lasi in urma.

| amyana00 explică (pentru AndyLavy):

E cam greu sa'l las in urma...

4 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Da, este foarte greu.dar daca mai amani aceasta decizie, si el esti sigura ca el nu mai are niciun sentiment pentru tine nu faci decat sa iti faci rau singura.

| 7639781254 a răspuns:

Il drogheti si te culci cu el.

| Anonymous996 a răspuns:

Sincer? Ii spui ce ai pe suflet si mai mult ca sigur iti va cerea sex. Daca nu vrei sa faci sex cu el nu te va mai vrea. Si sa nu spui ca toti baietii vor sex sex sex. Dar prin sex ii dovedesti ca il vrei numai si numai pe el. Bafta in continuare.