| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti gasi un partener in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Intri pe tinder, badoo =vezi de un abonament pro, telegram, teleanonym, Instagram, si cauti fete in apropierea ta

https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+be+more+attractive+
11 moduri de a fi mai atractiv, conform științei
Fruntea sus...
Luați în considerare purtarea de ochelari de soare...
Creșteți nivelul de adrenalină...
Gândește-te la androginie...
Nu exagerați cu parfumul sau cu apa de colonie...
Nu mai zâmbi (sau zâmbește mult)...
Luați în considerare părul feței cu atenție...
Rămâneți cu un grup.

o carte de seductie,intelegerea minti femeilor,du-te la sala,imbracate in haine cool,fii mai masculin,auto provoacate mereu, nu fii monoton, fii mai sociabil si tu, si vei reusi, eu am ajutat cativa tipi si au reusit si nu erau fat frumosi nici bogati, baiat normal cu salariu minim

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De ce ai formulat asa? Partener vrei tu? ...nu partenera?

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Vremurile e grele, nu dac mofturi laughing partener e si genul neutru

| wildthing a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, esti bisexual si esti deschis pentru orice optiune. laughing Eu cred ca in ziua de azi, e mai usor sa iti gasesti un barbat decat o femeie. Eram la un moment dat pe un site de dating si al dre@cu' daca reuseam sa agat vreuna! Nu ma baga nici o gagica in seama, in schimb am primit multe mesaje de la barbati! laughing Ghinion insa, nu sunt homosexual si nici bisexual, dar daca as fi vrut, mi-ar fost extrem de usor sa ma combin cu un barbat la cate oferte am primit.winking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pe tinder

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îl cauți. Ziua de azi nu se deosebește de cea de ieri și nici de cea de mâine.

| Invictusman a răspuns:

Dacă nu ești foarte deștept, sociabil, smecher, bogat, și nu arăți bine nu ai cum.
E suficient sa fi deștept și sociabil sa arăți de un 7 măcar și sa te îmbraci cool ca să ai șanse, nu trebuie neapărat sa ai mașina, dar trebuie sa ai atitudine de Alpha cum spun bezmeticii ăștia, sa fi mai masculin, daca nu ești mai masculin fetele te vor domina, vei fi cutzu, cutzu lor, cea mai mare greșeală sa fi umil, imediat te simte și exact în părțile sensibile te lovesc.
Dacă ești urat măcar sa fi alplha, smecher, badboy cu bani și poți avea șanse dacă ai desigur și un anturaj de băieți smecheri.
Dacă ești fraier nu te baga nici alea fraiere în seama, foarte greu, foarte complicat.
Adineauri am văzut un casier cum i se dădea ordine de colega lui la fel de tânără, cum era luat peste picior, cum îl domina rolling on the floor ala avea tenta de tocilar, ma mir cum de îl mai țin la magazin casier la câte greșeli o comis.

E greu în ziua de azi sa îți faci o iubita dacă ești timid sau tăcut, te evita majoritatea, mai degrabă bătăușii atrag fete de astea mai rebele.

| Cheo0S a răspuns (pentru Invictusman):

*E greu în ziua de azi sa îți faci o iubita dacă ești timid sau tăcut*
Nu stiu de unde ai scos-o pe chestia asta, dar e relativ usor sa ti gasesti partnera daca esti timid si tacut, numai panaramele te i-au peste picior.

Legat de mascul Alfa si alte baliverne, nu stiu pe ce lume traiesti dar toti ratatii betivani au nevasta si sunt casatoriti.

| Cheo0S a răspuns:

Nepunand intrebari cretine pe TPU unde iti raspund toti ciudatii.
Prin prieteni comuni sau iesind din casa.

| CristianPetre2002 a răspuns:

E greu

| Mirela097446i9 a răspuns:

Eu una nu am gasit inca. Si nu am multe cerinte. Doar sa fie modest si sa nu faca caterinca.
Pe astia nu ii vasesc nicicum. Aia e... E bine si singura

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Mirela097446i9):

Observ ca nu ai pretentii inseamna ca si un santierist cu 4 clase ca trenul iti convine

| Mirela097446i9 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

E o diferenta in a fi sarac si a fi educat.