| xjustfearless a întrebat:

Cum poti deveni partener pe youtube?

7 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Dai sus, in dreapta, la Create my account.

| xjustfearless explică:

Stiu. dar ca sa iti pui banner sus.sa le dei partener

| dadaaaaa a răspuns:

Cam greu...ai bani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai simplu scrii pe google partener youtube si dai la masimt norocos...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul Youtube partener poti castiga bani pentru afisarea unor reclame la clipurile tale. Oricum, pentru a deveni partener Youtube trebuie sa indeplinesti anumite conditii, ca de exemplu: sa produci periodic clipuri care vor fi vizualizate de sute de mii de utilizatori si nu numai. Sper ca am fost de ajutor!

| VitalyDeMarco a răspuns:

Cel mai sigur si cel mai simplu mod de a deveni partener youtube este sa urmaresti video-ul pe care il voi posta mai jos, apropo merge si in ROMANIA eu sunt PARTENER :
http://www.youtube.com/watch?v=7AbGZWt9wG8

Răspuns utilizator avertizat