| anonim_4396 a întrebat:

Oare poti gasi in ziua de azi o prietena ADEVARATA cu care poti sa vorbesti orice si pe care sa te poti baza? straight face

Răspuns Câştigător
| RoooneyThePuf a răspuns:

Daa... din pacat foarte rar...In ziua de azi nu prea se mai gasesc.Este o zicala:niciodata nu lasa un prieten vechi pentru unul abia facut.winking, cu cta il stii mai demult cu ata mai binehappy

12 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Da.asta doar daca aveti inceredere una in alta. dar da.gasesti.cu greu

| ionika17 a răspuns:

Foarte greu vei gasi o prietena adevarata, si eu nu prea am prieteni adevaratisad

| un copil:x a răspuns:

Cred ca poti.Eu cel putin, am o prietena foarte buna de vreo 5 ani, careia ii spun toate bucuriile si necazurile mele si de asemenea si ea miehappy.

| Elle2117 a răspuns:

Foarte rar.
Si oricum cum iti dai seama ca ai gasit o prietena adevarata?

| babygyrl a răspuns:

Cam greu de gasit. Am cautat si eu mult, am avut o prietena, adica nu una mai multe care pot sa spun ca imi erau prietene si care m-au tradat, daca le spuneam ceva, de la ele stia toata lumea.Acum ma inteleg ff bine cu o fata, ne cunoastem de un an dar pot sa zic ca imi este o prietena buna, Mi-a demonstrat asta acum 5 luni. Daca vrei sa vb trimite-mi id-ul tau pe privat.Pa

| Altu a răspuns:

Nu pe internet. Desi de cateva ori oamenii cu care ma intalnesc cel mai rar si tinem legatura doar la telefon/internet s-au dovedit cei mai neinteresati.

| ----:anonim:--- a răspuns:

Da poti! Eu am una, si suntem prietene de 12 ani, de cand am fost la gradinita.Cauta pe cineva care are aceleasi placeri hobbyuri etc, si care sa iti fie alaturi atat la bine cat si la rau!
Bafta!

| Adddddddddda :-x a răspuns:

Da poti dar mai intain dupa mine thinking nu te lasa "dusa de val" adica sa pui suflet si incredere si apoi sa vezi ca e pe degeaba si nu a ajutat deloc sau la nimic. poarta`te normal. si vezi pe parcurs cum stau lucrurile daca chiar iti e mereu alaturi si te poti baza pe ea kiss in concluzie daca sti cum sa o cauti da poti >:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... dar foarte greu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca, cauti o fata, da, eu sunt una dintre ele, pe care te poti baza.vezi,aproape mereu cele mai de incredere fete sunt tocilarele(nu-s tocilara)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sincer nu krd ca se poatestraight face. pana acum am avut parte numA` de prefacuteoh go on. poate u o sa ai norockiss

| lolLyX a răspuns:

Da poti gasi.insa mai greu... u trebuie sa fii prietenoasa sh de treaba si asa o sa-ti gasesti o prietena adevarata...nu zic ca imediat o sa gasesti dar cu timpul dawinking bafta