| Adrian_Rosca_2000 a întrebat:

Cum m-as putea baga in seama cu o fata pe care o plac pe facebook?

Răspuns Câştigător
| LeParrain a răspuns:

Intra pe chat cu un 'Buna' si intreab-o ceva, ma refer la ceva care sa stie doar ea, de ex. De un obiect sau un loc ceva. happy
Apoi incepi usor usor sa vorbesti despre alte alea cu ea.
FUNDA? big grin

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Invit-o in club, dai de baut pana se imbata mergeti la motel vo trageti si gata

| frostxtq a răspuns:

Pe Facebook e cel mai simplu, nu te vede nimeni si nu te dau de gol emotiile. Incepe cu un like si pe urma ii scrii.

| Ani4ka18 a răspuns:

Foarte simplu, intrai in ospetie, pune-i note. Daca iti va intra si ea inapoi si iti va pune note, scrie-i si incepe cu ea discutia))

| Avram_Andrei_1995_5dXi a răspuns:

Ii scrii acolo ce faci fa si ea iti raspunde si daca iti raspunde e bine