| dacy100 a întrebat:

Cum sa fac daca plac o fata si ii tot fac complimente si din astea si ea nu ma baga deloc in seama! Ce as putea face?raised eyebrows Dau FUNDAhee hee

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost sa insisti ca te refuza

| Zenithf a răspuns:

Invit-o undeva, daca raspunsul e negativ du-te si place alta fata.

| aangelia a răspuns:

Nu ii spune tot felul de chestii lingusitoare va crede altceva. Spune-i fata in fata ca iti place mult si incearca sa o saruti, daca te refuza, treci mai departe, poate e pe invers laughing!

| Byushka a răspuns:

Asta cu complimentele nu tinewinking. pentru ca multi fac complimente din gluma sau la misto. sau amici de la care te astepti tot timpu sa-ti zica ceva frumoswinking... deci ar trebui sa o inviti la un suc sau la o plimbare unde sa stai de vb cu ea despre sentimentele pe care le ai pentru ea...

sa nu ai emotiiwinking ca nu da bine pentru un baiat

ai putea sa'i duci si o floare ca nu strik niciodatawinking. niste cuvinte alese cu grija smug putin amuzament si gata

in caz ca nu merge nimic... las'o ca nu te meritawinking

hay bafta may happy te'am pupacit kiss

| Amrita a răspuns:

Hi! Poate are un motiv pentru care nu te baga in seama! Vorbeste cu ea, spune-i ce sentimente ai pentru ea! Poate ea crede ca esti doar dragut cu ea, deci de asta merita sa incerci.
Dar,, daca intre voi e o prietenie atunci e mai greu. Trebuie sa-ti cantaresti fiecare decizie si miscare. Daca doresti neaparat sa fii cu ea, atunci asuma-ti riscul, dar daca nu. atunci mai gandeste-tewinking

| LOVEisLOVE a răspuns:

Salut! Daca o placi poti sa cauti un moment potrivit in care sa stay cu ea putin de vorba si sa ii zici ceea ce simti pentru ea!happyPoate te place si ea dar nu da de inteles acest lucru!

Si eu am fost in aceeasi situatie cu tine! Tot asa un baiat ma placea si imi facea complimente! Eu il placeam la fel dar nu dadeam de inteles acest lucru si nu il bagam in seama!big grin Incearca poate la fel este si la tine! te-am pupat!kissMult noroc!

| melissa_3397 a răspuns:

1. poate nu te place si 2. poate se lasa greu sau este timidahee hee. mai bine intre`abo daca vrea sa fie cu tine nu ai nimic de pierdut :*

| Tomy_3330 a răspuns:

Incearca sa iti para indiferenta. Daca ai inceta sa ii faci complimente, situatia ar deveni cu totul alta.

| tz_6238 a răspuns:

hee hee te-ai gandit ca poate nu te place [ca love struck] sau are pe altcineva? xD