| MiculFaraon a întrebat:

Pe mine ma place o fata dar eu nu prea o plac adica nu e genul meu. Ea ma baga mereu in seama pe strada, facebook dar mie chiar nu imi place ea. Cum as putea sa ii spun asta adica sa ramanem doar prieteni? FUNDA!

4 răspunsuri:
| Dumniezău a răspuns:

Pai spune-i ca nu o placi si ca asa a fost sa fie si gata.Va intelege ea.

| DextroCs a răspuns:

Trebuie sa o iei cu binisorul... sa stai si tu cu ea si daca cu adevart te-ai convins ca ea te place spune-i ca nu este genul tau si ca veti fi amici in continuare...

| ramonaxx a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti cat de cat cu ea... poate va asemanati mai mult decat crezi si vezi cum e ea de fapt ...nu te costa nimic sa incerci ..astfel ii demonstrezi ei ca nu sunteti compatibili si se termina tot

| Mikiiiii a răspuns:

Poi spune-i ca din pacate u ai o alta prietena si nu vrei sa te desp de ea... cereti scuze si spune-i ca ramaneti prieteni big grin e cea mai buna metoda