| GaBytzuka a întrebat:

Cum ma combin o fata mai inalta ca mine? pss ( sunt baiat, am 11 ani, fac judo am niste >muschi...: mai exact si ei ii place de mine dar nu vrea sa ne combinam pentru ca ea este mai inalta ca mine ) sad

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Hello! Esti fiul lui Johnny Bravo?

| FlorinDiablo a răspuns:

Are niste muschi ii dai o palma moara numai batai au astea in cap laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai, Flav! Ti se pare tie ca Johnnie Bravo ala ar fi in stare sa aiba un fiu? Ma rog... daca da, cineva ar trebui sa ia Premiul Nobel pentru ca a fost primul barbat care a nascut un copil. Desi, la cat era de ciudatel Johnnie Bravo ala, nu prea sunt sigura ca ar reusi sa creeze un copil, nici macar in conditii normale.

| Simpluuu a răspuns:

Mai asteapta! este timp. DUPA ce implinesti varsta de 13 ani vei fi cu siguranta mai mare ca ea. Eu am tot 11 ani si am 162 cm si sunt cea mai inalta din clasa. AM aceeasi inaltime ca diriga. Ai timp in urmatorii ani.

| angishik a răspuns:

Pai daca pentru ea diferenta de inaltime conteaza inseamna ca e foarte superficiala! deci ar trebui sa te mai gandesti daca ea chiar te place sau doar iti da ssperante! (app felicitari pentru sportul pe care il faci! si eu am facut si m-am dezvoltat ff bine! ) BAFTA MULTA CA TIPA!