| anonima123 a întrebat:

Imi place de un baiat din liceul meu si as vrea sa ma combin cu el cat mai repede. El e cu un an mai mare si ne intelegem foarte bine in ultimul timp a stat doar cu mine, am iesit la bere in weekend, am mers in parc am cantat la chitara si tot felul de chestii si nu stiu cum sa ne combinam. vad ca el se da la mine adica ma ia in brate, cand plecam ma pupa in colturile gurii, vorbeste foarte frumos cu mine si cu subinteles insa vad ca nu are nici o intentie sa ma sarute sau ceva plus ca el este si putin timid. Zilele astea chiar am fost foarte aeriana si am inceput sa desenez inimioare peste tot. credeti ca e bine sa preiau eu initiativa? sa ii spun ce simt si sa vad ce iese? dar daca nu ma place? ar fi un moment stanjenitor sa ii spun ce simt si sa spuna ca el nu simte la fel desi nu cred thinking

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai eu zic ca ai putea sa ii spui ce simti.altfel vei astepta mult si bine, daca e mai timid.
bafta.big grin

| mortallx a răspuns:

"Am iesit la bere" laughing...da la shaorma nu te-a scos?

| leo987 a răspuns:

Daca tu fata iesi la bere precum baietii ce "big deal" sa il pupi cu foc?
Go for it :d

| Russian a răspuns:

Ты знаешь, он ЛОХ ты возьми и трахни evo! ЛОЛ! Он реалина лох если не хочит трахнути тебя! Tebe сколько лет? (n-o stiu rumina sorry!)