| YoBinder a întrebat:

Cum ma comport cu o fata pe care o plac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Delicat, da' vezi, nu asa delicat ca cu un bibelou. laughing

| mona a răspuns:

Cat de tandru si de romantic...

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Spune-i ce simti

| TURCUL0001 a răspuns:

Pai in principiu ar trebui sa te comporti frumos, tanand cont ca o placi.

| BiggestNoob a răspuns:

Cat se poate de natural

| alicris a răspuns:

Cum simtiwinking succces!

| Floricik1992 a răspuns:

Frate..fi natural. daca te place asa e bine. daca nu zi Pa si la gara... vrei sa-ti dicteze cineva ce sa-i zici si cum straight face

| leonis99k a răspuns:

1 la mana vorbesti frumos cu ea si nu te comporti ca un badaran.2 la mana ii iei o mica atentie o ciocolata un ursulet ceva de genu. Poti sa o scoti in oras la un suc ceva fi si tu man mai Boy Funda?