| Cristina45 a întrebat:

Cum ma razbun pe o fata care i-a zis lu diriga ca fumez... plss repede (nu imi spuneti chestii de genu "razbunarea e arma prostului")

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle a răspuns:

Daca si ea fumeaza spune-i dirigintei ca si ea fumeaza si ca de fapt ea te-a invatat! Spune-i ca tu de fapt nu fumezi, doar ai incercat si nu ti-a placut! Gaseste 2 martori falsi care sa iti sustina declaratia si gata, i-ai platit-o cu aceeasi moneda! hi hi hi laughing \dancing Poti sa m-ai bagi ceva de un pierce, ca fata asta are gaura in limba si ca doar la ora ei si-l scoate laughing Successss te puuup laughing :*

5 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

Msss pentru fundita si sper sa mearga! Razbunarea e cea mai dulceee! Sa ne spui daca a functionat \dancing

| ChioruL14 a răspuns:

Si daca i-a spus ce, le spune alor tai? poti sa-ti bagi si-n vena, care-i problema dirigintei?

| crynys a răspuns:

O bagi si pe ea in aceiasi oala ii spui la diriga ca ea te-a invatat sa fumezi dar trebuie sa fi convingatoare si sa te tii tare cand ea o sa nege acest fapt

| Cristina45 explică:

Pfff avem o diriga comunista rawww X(X( (si tata e la fel )

| qwerty101010 a răspuns:

Ori o bati tu pana nu se mai ridica de jos ori pui pe altcineva sa o bata si dupa imbarligi diriginta ca nu e adevarat ce a zis. Oricum ce area ea k tine sunt plamanii tai nu ai ei...