| TheAdmiston a întrebat:

Hy TPU! ..Deci trebuie sa ma "razbun" pe un coleg din clasa care m-a facut cu markeru'...cineva ceva ideibig grinbig grin?(va rog nu raspunde-ti chestii de genu "razbunarea e arma prostului")[ e mai mare ca mine deci fizic nu cred ca-i pot face nimic]..trebuie sa-i fac o farsa buna. dar carebig grin?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai butea sa ii pui ceva in bautura(sare, piper), sau bagai markerul desfacut in ghiozdan, pune-i guma pe scaun,...