| Elena1234456 a întrebat:

Ma pot razbuna si fara ca fostului meu sa ii mai pese de mine? Stiu ca razbunarea "e arma prostului" si alte chestii de genu', dar e problema mea ce fac big grin.

Răspuns Câştigător
| justagirl1 a răspuns:

Daca lui nu ii pasa de tine degeaba te razbuni... ti'am citit intrebarile si ai zis ca ai fo doar 3 zile cu el asa ca nu are rost sa te razbuni, evita'l si atat...mai sunt baietiwinking

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Sau sa ii tai testiculele big grin

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Și ce mai vopsește de Paște?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Vaiii ai dreptate. Uitasem de spiritul sarbatorilor...Pare rau pentru uitarea mea...

| RxTx a răspuns:

Poti sa il musti de penis