| SG1995 a întrebat:

Cum naiba se face ca femeiile isi pierd mai de vreme ca barbatii virginitatea?

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Pentru că femeile sunt pe digital în timp ce bărbații sunt pe manual rolling on the floor

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nau rabdare sa astepte cativa ani in plus

| RAY a răspuns:

Devreme? pentru ca asa au chef

| Hammurabi a răspuns:

Pubertatea și maturizarea sexuală începe mai rapid la fete (11- 12 ani) decât la băieți (13-14 ani).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii sunt putini mai prostalai si stau mai mult virgini. Csf, n-ai csf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pânã la urmã pe fete tot le nimereste careva, dar baietii trebuie sa aiba simtul gãurii, e mai greu stii...

| DonGiani a răspuns:

Pentru ca au mai multe șanse sa se **** decât băieți sa ****. Funda

| theillusoryman a răspuns:

Pentru ca femeile e curve