| Cristiano13 a întrebat:

Cum o conving pe o colega sa faca sex cu mine si lasati ca am 14 ani nu vreau raspunsuri ai 14 ani doar...bla... cum pot sa o conving si vreau sa ma dezverginez odata astept raspunsuri fara linkuri.

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Eu zic sa mergi pe centura si cauti una, cel mai simplu. Ii zici la mami ca iti trebuie bani de bomboane si te duci cu banii la o tipa care presteaza pe centura. Simplu, nu?
Sau daca nu iti da mama bani te duci la colega aia, o iei cu forta in baie si o violezi.
Si la modul serios: ramai la laba si nu mai pune intrebari cretine.

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ii zici ca esti pe moarte si ca asta e ultima ta dorintacrying.

La cat de disperat esti...

| Zenithf a răspuns:

Ia-o in mana si freac-o repede, pana iese ceva alb-galbui, apoi o vreme nu o sa-ti mai trebuiasca sa faci sex.

Abh
| Abh a răspuns:

Doamne copile, vrei sa ajungi la scoala de corectie? Fa sport daca te iau hormonii cu asalt.

| Elena1234456 a răspuns:

Ce obsedat esti straight face. Virginitatea este ceva pretios pentru fete, un dar pe care nu il oferim oricui happy.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

laughinghormoni astialaughingda ai impresia ca colega sau colegele tale sunt niste instrumente pe care sa le folosesti ca ai tu nevoie sa faci sex! termina cu prostiile si revino cu picioarele pe pamant.doamne ma pun in situatia saracei fete oare cum se simte cand unu in calduri incearca sa o convinga sa il dezvirginezelaughing))))

| ioana16 a răspuns:

Hooo...nu te grabi. ai timp. ar fi mai dragut daca ai faceo cu o fata la care si ti. mai tarziu o sa regreti. daca nu cauta si tu fete mai mari carora le plac baietii mai mici. stiu ca ai zis sa nu iti zicem dar...:d ai doar 14 ani totusi, si nu constientizezi ce riscuri iti asumi. trebuie sa stii macar despre ce e vb. si sa stii ca nu e ca in filmele ale porno. thinking daca stau sa ma gandesc mai bine alea sunt SF-uri laughing vorbeste si tu cu un baiat mai marehee hee poate are niste prietene disponibile

| Tigrilă a răspuns:

Da o fuga pana la oglinda ca speri fetele laughing)

| aliyna a răspuns:

Fa un dus rece ca sa te racoresti si sa-ti calmezi hormoni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai oameni buni rolling on the floor, uitati-va si voi la pozele de pe hi5 a le lui cristian care minte cu nerusinare, acolo scrie ca are 16 ani dar dupa poze nu-i dau nici 12, vizitat-i blogul si vedeti si voi cine vrea s-o puna de mamaliga, treba cu blondele s-a mutat la baieti, Doamne Dumnezeul nostru, da doamne minte la admini ca sa putem pune intrebari si raspunsuri la aceasta rubrica numai dupa 12 noaptea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 ani si vrei sex?!
nu pot sa cred big grin laughing

| Vasile_Andrei_1997 a răspuns:

Eu,,, nu sunt prea mare. dar. au dreptate ai doar 10 ani.

| codrin112 a răspuns:

Sal am 16 ani si imi place de o colega cu as putea sa vad da ca ma place si ea