| claudiu9 a întrebat:

Cum sa conving o fata sa fie cu mine daca este cuplata cu altcineva? p.s.:nu vreau raspunsuri gen ca e imposibil sau ca trebuie sa astept... spuneti-mi toti pasii care trebuie parcursi

1 răspuns:
| Caddy1609 a răspuns:

Te uiti la filme/desene mult? singura cale sa o convingi e sa i demonstrezi ca esti mai bun decat actualul.(si asta u trebuie sa stii cum sa o faci nu exista niste pasi anume)
si chiar de nu vrea astfel de raspunsuri poate fi imposibil daca ea are o relatie de durata sa zicem 1, 2, 3 ani fi sigur 100% ca nu ai sanse..doar daca nu l iubeste pe actualul. odata ce simte ceva pentru el e ceau.e pur si simplu psihologie de ce ar sta cu tine daca iubeste pe cineva nu? ti am zis doar daca i demonstrezi ca esti mai bun decat acel cinevawinking si daca simte ceva pentru el o sa fie cam greu sa demonstrezi ca esti mai bun. oricum bafta!