| adi2010 a întrebat:

Cum poate un baiat sa isi piarda virginitatea, in ciuda faptului ca sta cam prost la capitolu relatii?

Răspuns Câştigător
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Numai facind sex potibig grin asa ca te sfatuesc sa cuceresti o fata cu care sa faci sex dar in alt mod nu poti din cite stiu eu

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Stai prost la capitolul relatii...te referi la durata sau numar?
Pt ca daca e vb de aman2, ai doar o scapare : "Centura"laughing
Si daca ar fi sa-ti dau un sfat, acela ar fi ca nu e totul sa ajungi la destinatie, ci drumul parcurs pana acolowinking

| Alex_1486 a răspuns:

La bordel la curve din ziar diferite variante

| Mwaaaaah a răspuns:

Buna intrebare laughing