| anonim_4396 a întrebat:

O fata poate sa isi piarda virginitatea introducandu-si anumite obiecte in vagin?

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă prin "virginitate" te referi la un himen intact, atunci da, se poate spune şi aşa.

Însă pierderea virginităţii cam presupune şi un contact sexual, ceea ce nu e cazul, aşa că fata este în continuare virgină.

Himenul nu prea are relevanţă, când e vorba de virginitate. Aici contactul sexual îşi dă verdictul.

| catthshshshs a răspuns:

Da! Insa teoretic, o fata nu mai este virgina abia cand are o relatie sexuala cu partenerul sau.

| TiggerO a răspuns (pentru catthshshshs):

Teoretic si practic. Fizic si psihic. Asa si la mine ca baiat psihic din momentul in care mi-o bag intr-o fata dar fizic de cand mi se rupe ata.

| mona a răspuns:

Da,poate sa si-o piarda

| onasis1961 a răspuns:

Normal! Himenul este o membrană fragilă şi foarte vascularizată! Sunt cazuri de dezvirginare accidentală, deci fără să introducă ceva.

| Purec a răspuns:

Depinde de obiect happy Daca bagi un pix rupi himenul dar tot virgina esti ca nu ai avut contact sexual. Virginitatea nu se refera strict la himen....ci la primul contact sexual.

| OnlineZ a răspuns:

Totusi ...ma prefac ca nu am citit asta! Hai pa!

| neutrino a răspuns:

Nu-i trebuie decat vointa si prostie, si succesul este asigurat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ar face-o?

| caterinasmile a răspuns:

Da se poate! Himenul se poate rupe si in timpul masturbarii, in timpul unor exercitii fizice sau a spalarii!

| Elly7890 a răspuns:

Dar dc sa faci asta? nu poti astepta pana la momentul oportun? parca nu ganditi zaucand uad asmenea bazaconii!

| TiggerO a răspuns (pentru Elly7890):

Eu sunt baiat si vroiam sa stii acest detaliu despre fete.

| yanira4u a răspuns:

Da,o fata isi poate pierde virginitatea daca isi introduce anumite obiecte in vagin.asa de curiozitate ce "obiecte" mai exact?

| GlossyBabe a răspuns:

Exista posibilitatea, dar eu zic ca un ob e acceptabil(ma refer doar cand e la menstruatie) atattongue

| Mihaela0011 a răspuns:

Da.

| atotstiutorul007 a răspuns:

Doar cu morcovul, ar trebui sa incerce! Serios!

| Artist_Photoshop_1980 a răspuns:

Da! si uite niste exemple:imprimanta aragazul si masina de spalat

| robbyhunter a răspuns:

Da...eu am avut o data o iapa caruia o musca oarba i-a intrat in vagin si acum nu mai vrea sa se duca la monta ca ii place cum ii vibreaza musca acolo si nu vrea sa o scoata sau sa o indese mai tare
p.s. se afla chiar in locul potrivit(musca)