| Dominicc a întrebat:

Cum poate un baiat scapa de gelozie daca e ff gelos si prietena sau iubita nu-i da motive?
Daca asta e firea lui de a fi gelos si de a nu prea avea incredere dar o iubeste cum se poate ajunge sa fi gelos doar atunci cand e nevoie?

nu mereu.
Pt a nu pierde relatia.

5 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Iubita ar trebui sa puna piciorul in prag si sa-i explice ca gelozia excesiva nu are ce cauta intr-o relatie.De asemenea, ar trebui sa-i spuna ca ea are nevoie de un iubit care sa aiba incredere in ea si nu de unul care nu are.

Cineva trebuie sa faca primul pas. Daca stam si ne gandim prea mult relatia nu va functiona!

Răspuns utilizator avertizat
| nury a răspuns:

Daca fata nu-i da motive de gelozie inseamna ca el cauta motive de certa...parerea meabatting eyelashes

| lolitagirl a răspuns:

Gelozia? Poate acel baiat crede ca e o dovada de dragoste si ca ii pasa de relatie dar nu e chiar adevarat...Pentru aceea iubita ar trebui sa incerce sa se controleze.

| Bubulet a răspuns:

Aceea fata trebuie sa-i dovedeasca ca`l iubeste