| Anonimus220originalu a întrebat:

Cum pot afla daca cineva face videochat? Dau funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cam vede pe fața omului când face anumite chestii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te tii 24/24 de acea persoana.
Sau o lasi fara internet o luna, si vezi daca mai are bani laughing

| SoareDaniel a răspuns:

Urmaresti Puterea Dragostei laughing) funda please

| Anonymous4433 a răspuns:

Sa ghicesc?
Vrei sa afli chestia asta ca sa le spui si cunoscutilor/apropiatilor pers. respective. Nu-i asa?
Mai bine iti vezi de treaba, ce face, cu ce se ocupa este treaba fiecaruia, atata timp cat nu face nimic ilegal si nu raneste pe nimeni. Plus ca n-ar singura, sunt atatea femei, si barbati, care lucreaza in dif industrii pornografice.
Pana la urma, nici macar nu mi se pare ceva atat de rau,. Daca ar face asta.Rusine sa le fie alora care fac trfic de pers sau mai-stiu-eu-ce.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu-ti spune acea persoana personal, sau vreun cunsocut care stie sau a data accidental peste acel site, nu ai cum sa aflii.

| Sofer a răspuns:

După pozele care le postează pe Instagram și Facebook mai despoiate. Te gândești puțin ca e posibil sa facă videochat și ca au sume mari de bani.