| lovelygirl_3634 a întrebat:

Cum pot atrage atentia unui baiat cu care sunt amica? Eu il plac pe el, insa nu stiu daca sentimentul e reciproc.Nu vreau sa il intreb direct, sau sa ii spun ca il plac.Idei?

3 răspunsuri:
| ciresicaSiatat a răspuns:

Propune-i sa faceti ceva activitati impreuna,arunca-i priviri frumoase,poarta-te tandru,alinta-l,atinge-l "din greseala" ajuta-l daca are nevoie, incearca sa te apropii de el, bafta:*

| sysy_1065 a răspuns:

Pai ce pot sa-ti zic.baga-te cat mai mult in seama cu el sad

| BiiaSomerhalder a răspuns:

Pai. Da. faceti activitatiwinking
si pune alta fata care`i amica cu tine si cu el. sa-l intrebare daca te place.winking si vezi rasp!