| Anka_5986 a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce sa fac pentru a atrage atentia unui baiat pe care il plac?

Răspuns Câştigător
| MarrieMarie a răspuns:

Pai poti sa ii faci ochi dulci,si ai putea sa vezi cum reactioneaza, sa fii naturala, sa il privesti ochi in ochi apoi sa iti iei privirea de la el dupa 5 sec., sa ii zambesti.Eok?

3 răspunsuri:
| MarrieMarie a răspuns:

Daca imi dai funda iti zic

| Anka_5986 explică (pentru MarrieMarie):

Ok spune

| MarrieMarie a răspuns (pentru Anka_5986):

Pai poti sa ii faci ochi dulci,si ai putea sa vezi cum reactioneaza, sa fii naturala, sa il privesti ochi in ochi apoi sa iti iei privirea de la el dupa 5 sec., sa ii zambesti.Eok?

| izzy_8213 a răspuns:

Fii naturala, fii indrazneata. sari in spatele lui zii glume daca nu il cunosti fa cunostinta cu el.cel putin asa fac eu