| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot convinge o fata sa faca sex cu mine. Stiu ca vrea am ajus pana la faza cu desbracatul, am fost aman2 excitati la maxim si a trebuit sa plece acasa, acum tot imi spune ca nu si nu, atunci vroia oare daca va fi excitata la maxim va fi de acord iarasi?

11 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Daca voia atunci si acum nu mai vrea, mai mult ca sigur s-a lasat dusa de val. Nu voia cu adevarat! Daca o iubesti macar putin nu o sa mai profiti de astfel de ocazii si o sa o lasi pe ea sa decida cand e complet pregatita.

| neutrino a răspuns:

Probabil nu i-a placut cum arati dezbracat.

| Xtadelo a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor

| neutrino a răspuns (pentru Xtadelo):

De multe ori adevarul doare.

| Xtadelo a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor

| catosp a răspuns:

Ii zici daca vrea sa va jucati de-a ascunde salamu'.

| Sim0 a răspuns:

Probabil si-a dat si ea seama pe moment ca nu este nici momentul si nici persoana potrivita. Sau poate s-a rusinat :]]. Sunt fel si fel de motive pentru care nu si-ar mai dori sa faca acest pas. Poarta o discutie cu ea, incearca sa intelegi ce isi doreste. Dar daca nu aveti o relatie stabila nu cred ca ai sanse, doar daca fata respectiva este "usoara".

| adelolyta a răspuns (pentru Sim0):

E, ti-a dat ea raspunsul corect nu are rost sa iti mai raspund si eu tongue

| draguta32 a răspuns:

Da va vrea deoarece atunci cand e excitata predomina dorinta de sex..deoarece hormonii umbla in corpul ei si ..nu mai gandeste cu capul...gandeste dorinta arzatoare de a face sex... sper ca ti-am fost de ajutor.smug

| VladY2000 a răspuns:

Cred ca da.

| Stancu_Ady_1982 a răspuns:

Sigur ca da continua numai cand e excitata a-ti spun di propria experienta%la%. Garantat