| marius1398 a întrebat:

am o problema :duminica am iesit cu un prieten cu rolele si a mai venit o fata pe care eu o placeam de mai de mult. Am observat ca era artasa de mine, ne-am plimbat impreuna, ceea ce cu prietenul meu nu vroia sa o faca, am vrus sa plec mai devreme pentru ca ma plictisisem dar ia m-a rugat sa mai stau ca sa o conduc acasa. Am ramas pana mai tarziu, pana la urma am plecat sa o conduc si amers si prietenul meuc cu noi pana la jumatatea drumului, la un moment dat ea imi spune : mai merge mult asta cu noi? eu nu am zis nimic credeam ca vrea sa o sarut cand ajungem acasa... am ajuns in fata blocului si voiam sa o sarut dar ea mi-a zis : mersi, pa, noapte buna! am ajuns si eu acasa si am intrat pe fb si vorbeam cu ea si ea imi raspundea cu da si nu. A doua zi ma intalnesc cu ea pe la liceu si iar era atrasa de mine. NU stiu ce sa fac oare ii place de mine sau nu? ca nu mai inteleg @Marius - See more at: http://artaseductiei.ro/ce-sa-i-spun-ca-sa-ma-placa/#sth ash.wk6i6Wqm.dpuf

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cred ca s-a jucat cu tine. Nu o baga in seama cateva zile.

| marius1398 explică (pentru William):

Mersi frt

| marius1398 explică (pentru William):

Crezi ca o sa ma bage ea in seama? cum sa nu o mai bag in seama?

| William a răspuns (pentru marius1398):

Nu o baga in seama decat daca incepe ea conversatia, atunci zi-i ca esti ocupat sau ceva si nu puteti sa vorbiti. 3-4 zile ajunge. Sunt sigur ca o sa se supere dar daca nu e o prefacuta o sa ii treaca.

| marius1398 explică (pentru William):

Ma eu vreau sa o atrag nu sa o pierd! Cum pot sa fac asta?

| me4u a răspuns:

O sa ii placa mai mult de tine daca iti iei niste role noi: http://www.skates.ro/role