| musa121 a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat foarte usor? dati-mi idei va rog nu mai am nicio idee plz

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atinge-l cu privirea.

| vlad20002 a răspuns:

Sa te comporti romantic cu el

| beYo0o a răspuns:

Imprietenestete cu el si arata`i cat de interesanta e personalitatea ta nu mereu aspectul este totul. De exemplu eu asa procedez si nu stiu cum fac dar atrag foarte multi baieti la minehappy

| Lollaa92 a răspuns:

Zambestei si glumeste cu el!

| Poiana_Andra_1992 a răspuns:

Depinde cati ani are el si cati ani ai tu

| ciprian55 a răspuns (pentru Poiana_Andra_1992):

Nu conteaza cati ani are

| Alinus85 a răspuns:

Salut. E foarte simplu si usor. E de ajuns sa fii "buna" si in general poti avea orice baiat fara prea mari batai de cap.

| ciprian55 a răspuns (pentru Alinus85):

Buna dar si frumoasa

| coryna97 a răspuns:

Ideea e doar sa ai incredere in tine si sa nu fi timida in fata lui dai senzatia ca sti ce faci chiar daca nu e asa.Am invatat asta de curand la mine a functionat.Da-te la el in gluma iar daca accepta avansurile va fi foarte usor in continuare. Sper ca ti-am fost de ajutor.