| Helvete a întrebat:

Sal'! Dati-mi si mie niste idei de costumatii pentru un bal mascat, dar care sa fie relativ usor de realizat, pentru ca nu o sa prea am timp sa stau sa alerg dupa materialele necesare si nu am nicio idee. Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| dde a răspuns:

Hmm...cred ca cea mai buna idee ar fi stilul Dracula.pentru ca stii tu. 1). este specific tarii noastre... 2). tot ce trebuie sa faci sa iti pui o pelerina neagra pe spate sa te dai cu pudra alba pe fata.si sa iti faci parul cu gel pe spatelaughing>. si favorabili niste dinti falsi din guma. daca ai de unde colectalaughingrolling on the floor>big grin

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Printesa, Alba - ca - Zapada, Cenusareasa etc.happy

| eu_8583 a răspuns:

Intr-un costum negru cu pantalon. camasa, cravata, si o palarie gen mickel. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In moartea laughing
O masca si gata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zorro. Te imbraci in negru, iti iei o palarie cu bor mare drept si faci doua gauri intr-o esrfa neagra. Plus capa.

Pirat. Pantaloni scurti, eventual taiati si lasati sa se faca franjuri, bluza dungata, batic rosu prins la spate in ghemotoc ( ca un coc)

Bolnav de cancer. Te razi in cap

Cersetor. Niste haine ponosite, te manjesti cu fard negru sa simuleze jegul