| Scumpica209 a întrebat:

Cum pot cucerii un baiat daca este mai mare ca mine? rolling eyes Cum sa-i atrag atentia?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Smiiiley a răspuns:

Heii:*!
Uite niste sfaturi utile
1.Fii mai independenta, si nu te plimba cu prietena ta de mana peste tot(daca stai in grupuri prea mari, baietii nu prea au curajul sa te abordeze)
2.Lasa-ti parul pe spate, nu prins in coditewinking!(nu purta tricouri cu hello kitty..cu cat ai haine mai sic, cu atat pari mai matura)
3.Un micut truc:Baga-ti mana in buzunarul de la spate al pantalonilor in timp ce vorbesti cu el!winking
Fetele se dezvolta mai repede decat baietii, si de aceea se formeaza relatii:fete :14 ani..baieti:16-17,asta nu inseamna ca baietii profita de fete(nu conteaza varsta, o fata trebuie sa stie sa impuna respect) smug!

5 răspunsuri:
| Rapafilă a răspuns:

Mai mare, de aceeasi varsta.Tot baieti sunt. De obicei, cred ca ai auzit ca fetele au mentalitatea formata in asa fel incat sa-i depaseasca pe baieti cu vreo 2 ani. Nu exista reteta succesului in asta. Fii tu insati. Nu te sclifosi, nu incerca sa-i arati cat de informata esti, nu te da peste cap sa-i faci pe plac.Comporta-te normal. Unor baieti le plac alintaturile, chestiile de copil. Stai chill, daca are ochi pentru tine, te va observa si fara sa te dai in stamba. Bafta!

| FailL a răspuns:

Boobs

| Scumpica209 explică:

Va multumesc pentru sfaturi >:d< :**!

| oOoIulianoOo a răspuns:

Daca vrei pe mine am 12 ani :X:X:X:X

| WelcomeToTheBlackParade a răspuns:

Nu incerca sa pari ca esti cineva cand de fapt nu esti acel cineva..fii tu insati si ii vei atrege atentia cu sau fara voaia ta distreazate fii acea persoana pe care toti o stiu si o iubesctonguebig grin