| noyoti a întrebat:

Cum pot face ca oameni care ma cunosc sau ma cunosc partial / aproape deloc sa isi schimbe parerea despre mine? Ei au ramas cu parerea de cand eram mai mic despre mine si acum ma cred aiurea si ma ignora, cand defpat nu e asa, ei nici macar nu au stat o secunda de vorba cu mine sa vada cine sunt cu adevarat

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Românul e campion la judecat,barfit, criticat și leneș de fel, ăștia judeca și dacă nu te cunosc, soluția e pleci din ro și te ferești de români, țigani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți pierzi timpul și nervii așa.
Cunoaște persoane noi.
Eu nu as avea chef și timp pierdut aiurea sa incerc sa schimb părerea unor persoane despre mine, că nu merită. Și chiar dacă și-ar schimba-o, le-aș da eu cu vânt imediat.

| noyoti explică (pentru anonim_4396):

E aiurea mane... persoane cu care ati vorbit anii multi sa aiba o parere aiurea si acum nici sa nu te mai salute.