| TheOne19 a întrebat:

Cum pot face o fata sa se indragosteasca de mine si sa ma iubeasca?

9 răspunsuri:
| Do??a a răspuns:

Trebuie să-ți spunem noi?
E clar atunci...

| k4Zy a răspuns:

Fa-o sa rada si sa se simpta bine...altfel daca vb si nu are sens se va plictisi...

| Metallica4ever a răspuns:

Sunt fata si stiu bine. Acum nu o poti obliga sa te iubeasca happy dar o poti face sa te placa. Sun-o si invit-o la patinoar si dupa aia la o ciocolata calda si mai invita-ti niste prieteni. Complimenteaz-o si compoartate frumos si natural nu incerca sa fii misto sau ceva de genu dorian popa, sorry daca esti fan. Ajut-o daca pateste ceva si daca ii e greu la vreo materie la care tu esti bun ofera-te s-o ajuti si cel mai important iubeste-o sincer! Funda?

| CristinaBekka a răspuns:

Faci o operatie de marire a penisului si te faci bogat.Mai omule, tu chiar asa crezi ca e de usor sa faci o persoana sa te iubeasca cu adevarat? Adica.i-a gandeste-te.

| MiruuuDeea a răspuns:

Fao sa rada! Si spune-i sentimentele tale!

| FamousGirl4 a răspuns:

Heii. In primul rand, sunt fata, iar in al doilea rand, cu o fata trebuie sa fi protector, sa poti s-o ajuti de fiecare data, sa-ti pese de probleme ei. Sa-i faci complimente, dar crede-ma nu o intreba daca vrea sa fie cu tine, atunci cand sunteti mai apropiati sau doar voi, sarut-o! Si inca ceva, niciodata sa nu barfesti in fata unei fete, doar daca ea deschide subiectul!

| Alfreda a răspuns:

Cel mai important...fi tu insuti! Fi natural, nu incerca sa pari Macho Man laughing, fi atent la dorintele ei, deveniti mai intai buni prieteni..iti va face bine si tie! Si, bineinteles, in primul rand...fa-ti curaj si invit-o la un suc!

| canabisssssss a răspuns:

Poi vorbeste cu ea, spune-i ca o placi, iesiti in oras impreuna, protejeazo, fa-i complimente, incearca sa o saruti, nu sarut "frantuzesc" din prima ia-o usor, arata-i ca-ti pasa de problemele ai si incearca sa o ajuti

Fundaapuppy dog eyes?

| CocoDachy a răspuns:

Sa fi sincer e cel mai important, sa ii fi alaturi in momente proaste, sa iti pese de ce spune ea.
bafta :*