| Cedry2k1995 a întrebat:

Cum pot face o fata sa se indragosteasca de mine? Vreau un raspuns foarte clar!

Răspuns Câştigător
| elena23_6292 a răspuns:

Pai.in primul rand fa-o sa afle c-o placi. apoi n-o forta...lasa-i ragaz de timp sa se gandeasca.nu te tine dupa ea.ca s-ar putea sa te alegi cu vreo palma.invit-o si tu in oras. iar cand te simti pregatit te duci si-i spui "Te iubesc" fetele aprecieaza sinceritatea.

6 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Nu poti face pe cineva sa se indragosteasca de tinebig grin

| smooth a răspuns:

Mai sus de intrebarea ta e citatul ''de ce ma doare atat de mul indiferenta lui'' asta e... te-ai prins bafta happy

| aleksy a răspuns:

Cat mai naturalwinkingnu ii insela impresia de la inceputwinking

| psihox a răspuns:

Apropo, prepara-i o budinca delicioasa. Pofta buna. Doi mancaciosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta-te cat mai frumos cu ea, invit-o undeva, spune-i cat de mult o iubesti si cel mai important nu o face sa-si schimbe parerea de la inceput. A da am uitat, sun-o si arata-i ca-ti faci griji pentru ea. sper sa functioneze. papa

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns:

Sincer un alt raspuns mai bun nu am
Fii atent o sechiestrezi intr-un loc si scoti scula apozi ii zici :Ma iubesti!laughing