| nichitaandreea a întrebat:

Cum sa fiu indiferenta dar in acelasi timp vreau sa se indragosteasca si mai mult de mine. Va rog cel mai rapid raspuns primeste fundita:*

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Poi daca s-a indragostit de tine e de ajuns,insa spune-i ca ti la el si ca-l iubesti de multe ori,petrece-ti timpul cu el,fa cu el multe lucruri care ii plac,discuta cu el subiecte placute, fa-l sa se amuze, iar tu daca il placi nust daca o sa ramai indiferenta dar totusi spune-ti tie si repeta in fiecare zi in minte:Trebuie sa raman indiferenta dar el trebuie sa ma iubeasca orice ar fi!

| nichitaandreea explică (pentru Onn3):

Pai aia mai e indiferenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa se indragosteasca de tine pentru ca tu il placi la nebunie, se vede dupa cum scriihappy De ce vrei sa fii indiferenta? Ca doar il placi. Asa vei si falsa si ipocrita pentru ca nu arati ce simti. Arata-i baiatului ca il placi, fa-l sa inteleaga ca sa il poti avea, nu astepta totul. Daca te respinge, asta e, macar nu ti-ai pierdut timpul.

| corinaioana28 a răspuns:

Buna iti recomand si www.lenjerie-fantasy.com au preturi bune si produse super sexy.Iar despre echipa lor numai laude:) promti,seriosi si ffff amabili.ii recomand!