| Dixy198 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie cum sa fac sa fiu indiferenta?
Cum pot sa fac un baiat sa se indragosteasca de mine si sa ii placa de mine asa cum sunt si pentru ce sunt, nu pentru cum arat.Si vreau sa imi spuneti cum pot sa fiu indiferenta pe langa un baiat ca sa il fac sa se indragosteasca de mine.
Cel mai bun raspuns primeste funda!hee hee

1 răspuns:
| sebyz0r a răspuns:

Buna dixy, ai putea sa te apropii de el, adica sa ii ceri mai mereu ceva ca de ex la scoala te joci cu el iei si tu o mingie si ii zici daca poate sa tio ia. etc fa-l sa se dea pe langa tine si va veti apropia